O nás (nebo o mě?)

      Vše má svůj začátek. Začali jsme s prodejem zlata a stříbra veřejnosti nedávno. Náš začátek se datuje na začátek roku 2020.

   Stavíme však na mých osobních zkušenostech z podnikání, které začali dříve. V roce 1993 jsem ještě na gymnáziu obchodoval s nákupem a prodejem potravin. V roce 1998 při studiu na vysoké škole jsem si vyřídil živnostenský list a začal provozovat finanční poradenství. V roce 2000 jsem začal podikat v realitách. Nejdříve jako makléř, později jako majitel a ředitel realitní kanceláře s 27 pobočkami v ČR a 6 na Slovensku. Tuto realitní kancelář jsem roce 2007 prodal. Objem realizovaných obchodů  realitní kanceláře v roce 2007 činil 2,5 miliardy korun. V realitách jsem pokračoval i dál. Nyní už jako investor. Realizoval jsem několik menších developerských projektů a kupoval nemovitosti na další pronájem.  

      V březnu roku 2020 se na mě začali obracet ve větší míře známí a přátelé s tím, že by rádi investovali do drahých kovů. Ve svém okolí jsem znám tím, že část svých úspor mimo nemovitostí investuji také do zlata a stříbra. Pochopitelně než se zeptali mě, snažili se zlato a stříbro nakoupit u stávajících prodejců. Bohužel doba byla taková, že tyto drahé kovy prodejci neměli. Vzal jsem to jako výzvu.  Využil jsem svých více než 20 let zkušeností z podnikání. Zboží jsem v této složité době zajistil a dodal.

      Když jsem byl schopen zajistit zboží za příznivé ceny pro své známe, které na trhu nebylo, rozhodl jsem se příležitosti využít. 

      Naše firm je na začátku dlouhé cesty. Naše stránky jsou pionýrské, přístup osobní, postupy rychlé, nadšení obrovské. 

   Nemáme zázemí pobočkové sítě, nemáme zástupy zaměstnanců. Naše náklady a marže jsou nízké. Zatím :-).

      Předkládám vám možnost využít příležitosti nákupu zlata a stříbra za výhodné ceny. 

Ivan Slavický